Пошив свадебных платьев

Салон свадебных платьев на Позняках My Angels успешно работает в сфере оказания услуги пошив свадебных платьев. Современные невесты, избалованные огромным колличеством информации по последним тенденциям в свадебной моде, часто прибегают к услуге пошив свадебных платьев по выбраной модели. Образцом служит фотография из интернета или журнала или эскиз желаемой модели. Успех дела зависит от многих факторов. Во первых Вы должны быть уверенны, что даная модель, которая так эфектно смотриться на обложке журнала, подойдет под Ваш стиль и Вашу фигуру. После этого Вам нужно выбрать салон или ателье, где согласятся взяться за пошив свадебных платьев. Сразу же оговорите сроки пошива платья, поскольку не все ателье обладают производственными мощностями для своевременного выполнения заказа. Наш салон представляет непосредственно производителя свадебных платьев с большими возможностями оказания услуги пошив свадебных платьев. У нас таллантливые дизайнеры и опытные закройщики и швеи. Мы готовы пошить платье любого стиля и дизайна по одной фотографии или за эскизом. Важным моментом в этом процессе является подбор ткани. Не всегда на украинском рынке можно найти такую же ткань, которая использована при пошиве оригинала. В этом случае наш специалист поможет Вам подобрать наиболее подходящие ткани для воплощения Вашего задума. Наш салон предлагает свадебные платья цены на пошив которых выгодно отличаются от друих предложений на рынке. Вместе с тем качество пошива и модельный ряд ставит наши платья на уровень известных мировых брендов. Закзывая пошив свадебных платьев в салоне My Angels в Киеве на Позняках, Вы можете быть уверенны в том, что Ваш заказ будет готов вовремя, а платье будет точно соответствовать Вашему представлению о нем. Свадебные платья Киев , купленые в нашем магазине - это залог эксклюзивности и оригинальности, так как платья даного производителя продаются исключительно в нашем салоне. Мы готовы помочь и пойти навстречу нашим невестам в любых самых непредвиденных обстоятельствах. При необходимости платье может быть пошито за 2-3 дня. Решение купить свадебное платье в магазине My Angels верно не только из-за оригинальных и эксклюзивных моделей, которые тут представлены, но что немаловажно, из-за отличного соотношения фактора цена-качество.

Пошив свадебных платьев в салоне My Angels позволит Вам получить только позитивные эмоции от сотрудничества с нами. Также Вы можете приобрести готовые свадебные платья недорого и с разумным соотношением цены и качества. Щастливые невесты и их хорошее настроение - главное, на что ориентируются все, кто принимает участие в пошиве свадебных платьев в салоне My Angels.


САЛОН ВЕСІЛЬНИХ ТА ВЕЧІРНІХ СУКОНЬ
Пошив свадебных платьевМоделі останніх модних тенденцій світової моди, найкращі тканини, оздоблення ручною вишивкою. Все це в поєднанні з найвищою якістю пошиття дозволяє нам створювати справжні шедеври, які вже змогли оцінити не тільки в Україні, але й за кордоном.
Ательє My Angels вже довгий час спеціалізується на створенні вечірніх та весільних суконь для найвибагливіших красунь. Досвід та професіоналізм дозволяють нам втілювати в реальність найбільш сміливі та неординарні ідеї наших замовників.
Дизайнер Наталія Бойко допоможе оформити Ваші побажання та мрії в реальній сукні, яка стане єдиною і неповторною, а Ви будете ловити захоплені погляди всіх гостей і, безумовно, будете в центрі уваги на святковому заході чи весіллі.  Ми не просто виконуємо замовлення на пошиття сукні. Ми супроводжуємо Вас на всіх етапах нашої спільної роботи.

  • РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ.
Разом з дизайнером та нашим талановитим закрійником Ви зможете обговорити всі деталі майбутньої сукні. При потребі, ми зробимо один або декілька варіантів ескізів. Ми надамо Вам професійні поради, враховуючи подію, для якої шиється сукня, особливості фігури замовниці та інші моменти, які є важливими для кінцевого результату. Сукні з дорогих тканин спочатку шиються з макетної тканини і тільки після остаточної підгонки і коректування, ми приступаємо до покрою деталей з оригінальної тканини.

  • ВИБІР ТКАНИН
Один з найважливіших етапів в пошитті вечірньої чи весільної сукні - це підбір тканин та оздоблення. Людині без досвіду досить не просто орієнтуватися у такому розмаїтті, яке сьогодні пропонують виробники. Для того, щоб Ви змогли в найкоротший термін обрати тканину для сукні, ми пропонуємо для Вас послугу допомоги дизайнера при виборі та покупці всього необхідного для створення Вашого шедевру. Ви не тільки зможете зекономити свій час, але й отримаєте професійну консультацію щодо  якості та адекватності ціни на ту чи іншу тканину. Ми знаємо найкращих постачальників європейських тканин, де Вам допоможуть підібрати високо якісні та адекватні за ціною матеріали. Тримаючи в руках якісну і дорогу тканину Ви зможете відчути велику різницю між дизайнерськими сукнями нашого салону і сукнями торгівельних мереж незалежно від бренду та ціни.

  • ПРИМІРКИ
Ми добре розуміємо, як не просто сучасній жінці виділити хоча б годину часу для себе. Тому стараємося робити примірки в зручний для Вас час. При потребі можемо організувати примірку безпосередньо у Вас вдома.

  • РУЧНА ВИШИВКА БІСЕРОМ ТА СТРАЗАМИ.
Кожна наша сукня, як і її майбутня власниця - єдина і неповторна. Саме тому ми намагаємося підкреслити унікальність наших виробів через використання авторського оригінального декору. Ручна вишивка коштовними стразами, перлинами та бісером, узор, який завжди унікальний і створюється під кожне замовлення окремо, зробить Вашу сукню справжнім шедевром.

  • ВАРТІСТЬ ПОШИТТЯ
Ми шиємо виключно "дорогі" сукні. Але це не стосується їх вартості для замовника. Вам не потрібно додатково оплачувати "розкручений" бренд часто із сумнівною якістю тканин і самої роботи. Ви не оплачуєте дорогу рекламу на зовнішніх носіях та телебаченні. У вартість наших суконь не "закладається" захмарна вартість оренди дорогих бутіків. Ви оплачуєте тільки вартість тканини та роботи. Як результат - Ви отримуєте унікальний дизайнерсьий виріб, з яким не може зрівнятися жодна із суконь, представлених в масовому продажу .


      З повагою,
      Наталія Бойко
      Дизайн-ательє My Angels.

Київ
пр. Григоренка, 15
067 424 41 45
050 817 12 37
063 756 24 92
info@myangels.com.ua
Про нас
Весільні сукні
Весільні аксесуари
Дитячі сукні
Прокат
Пошиття на замовлення
Контакти
Вечірні сукні
"Кожна наша сукня, як і її майбутня власниця, єдина і неповторна".
( Н. Бойко - дизайнер )